Catering

Restauracja Spiżarnia Bydgoszcz – Catering

 

Naszym Klientom oferujemy obsługę gastronomiczną przyjęć (komunie, wesela, jubileusze), imprez, bankietów, konferencji, oraz wydarzeń kulturalnych i eventów firmowych.

Oferujemy wysokiej jakości catering z profesjonalną obsługą kelnerską. Menu dobierane jest w zależności od preferencji Zamawiającego, lub pory roku. Staramy się wykorzystywać świeże, dostępne sezonowo produkty stawiając zarówno na świeżość i dobry smak przygotowanych dań, oraz ich apetyczny wygląd.

Z pomocą naszej firmy będziecie mogli Państwo przygotować niezapomnianą imprezę.


Oferujemy elastyczne, indywidualne rozwiązania, które spełnią wszelkie oczekiwania.

W ramach oferowanych usług zapewniamy:

  • indywidualny dobór menu
  • przygotowanie posiłków zgodnie z zamówieniem
  • dostarczenie posiłków pod wskazany w zamówieniu adres
  • obsługę kelnerską

Restauracja Spiżarnia w Bydgoszczy oferuje kompleksowe usługi w zakresie cateringu. Catering Bydgoszcz to najlepszy wybór, jeśli chcą Państwo zorganizować uroczystość plenerową, imprezę we własnym domu bądź też wynajętym specjalnie na tę okazję lokalu. Oferta cateringowa Restauracji Spiżarnia w Bydgoszczy jest każdorazowo przygotowywana z najwyższą dbałością o każdy detal, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Catering Bydgoszcz to gwarancja wysokiej jakości usługi, jeśli chodzi o dowóz potraw na Państwa imprezę. Oferta cateringu powstaje w pełnej konsultacji z naszymi Klientami, podczas gdy Właściciel Restauracji Spiżarnia bądź Szef Kuchni są zawsze do Państwa dyspozycji i służą poradą oraz sugestiami.
Catering Bydgoszcz to gwarancja unikalnego menu, którym zaskoczą Państwo swoich Gości. Usługi świadczymy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych Klientów możemy wzbogacić każdą imprezę w różnorodny sposób, jak na przykład poprzez występ konferansjera czy też kabaretu, DJ-a lub zespołu muzycznego, przejazd bryczką konną czy pokazy sokolnicze. Lista atrakcji dostępnych dla usługi cateringu Restauracji Spiżarnia jest bardzo długa i z pewnością znajdą Państwo nietuzinkowy dodatek, który uświetni organizowaną uroczystość.

Restauracja Spiżarnia posiada kilkuletnie doświadczenie w organizacji imprez poza lokalem. W ofercie Catering Bydgoszcz dostępne są zarówno dania ciepłe jak i najwyższej jakości wyroby garmażeryjne oraz przystawki. Wiedza i indywidualne podejście Personelu sprawi, że smak przygotowanych przez Restaurację Spiżarnia potraw na długo pozostanie w pamięci Państwa Gości. Nasze dania bowiem zadowolą podniebienia nawet największych koneserów. Catering Bydgoszcz to przede wszystkim tradycja kuchni polskiej, co w połączeniu z elementami nowoczesności zapewni gastronomiczną unikatowość organizowanego eventu.

W naszych potrawach wykorzystujemy dostępne sezonowo składniki, co nadaje daniom świeżość oraz niepowtarzalny smak. Catering Bydgoszcz może, na Państwa życzenie, uwzględniać również profesjonalną obsługę kelnerską.

Nasza oferta przeznaczona jest głównie dla celów organizacji przyjęć weselnych, komunijnych, uroczystości jubileuszowych, imprez towarzyskich, wieczorów panieńskich oraz kawalerskich, bankietów, konferencji oraz imprez firmowych i wydarzeń kulturalnych.

Jeżeli chcieli by Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych usług cateringowych, zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowny naszą ofertą? Skontaktuj się z nami.