O nas – Restauracja Spiżarnia Bydgoszcz

Restauracja Spiżarnia w Bydgoszczy…

…to położony na ulicy Zbożowy Rynek, nieopodal bydgoskiej starówki lokal gastronomiczny, istniejący od 2014 roku. Historia Spiżarni rozpoczyna się od firmy cateringowej, której sukces oraz wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystości okolicznościowych, imprez firmowych oraz innego rodzaju eventów przyczynił się właśnie do powstania naszej restauracji.

Głównym celem Restauracji Spiżarnia w Bydgoszczy jest powrót do smaków dzieciństwa, nie tylko poprzez godną zapamiętania wykwintność potraw, ale również poprzez nietuzinkowy wystrój i wyjątkową atmosferę panującą w lokalu. Na to wszystko składają się utalentowani szefowie kuchni, profesjonalna obsługa kelnerska oraz maksymalne zaangażowanie całego personelu restauracji. Potrawy przygotowywane w Spiżarni są sporządzane z wykorzystaniem sezonowych składników, co skutkuje zróżnicowaniem i wysoką jakością proponowanego przez nas menu. Miło nam będzie zaproponować Państwu pożywne śniadania na dobry początek dnia, przepyszny lunch dla naszych zapracowanych Gości oraz wykwintne zupy i dania główne. Całości dopełniają wyśmienite przystawki, napoje oraz desery. Restauracja Spiżarnia w Bydgoszczy specjalizuje się również w organizacji imprez zamkniętych takich jak chociażby niedawna impreza pod nazwą Whisky Night.

Restauracja Spiżarnia, oprócz wymienionych wyżej, niewątpliwych atutów, posiada również własną przestrzeń parkingową oraz kącik zabaw dla dzieci. Wszystko po to, aby mogli Państwo cieszyć się pobytem w naszym lokalu. Restauracja Spiżarnia w Bydgoszczy oferuje usługi w zakresie organizacji uroczystości okolicznościowych takich jak przyjęcia weselne oraz komunijne, uroczystości jubileuszowych, imprez firmowych oraz wydarzeń kulturalnych. Istnieje możliwość zamówienia potraw do wybranego przez Państwa miejsca.

Oprócz unikatowego menu istnieje możliwość zamówienia dodatkowych atrakcji, m.in. występu zespołu muzycznego, zabawy z DJ-em, przejażdżki bryczką konną czy pokazów sokolniczych. Każda oferta imprezy zostaje, wraz z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów, dopasowana do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Restauracja Spiżarnia w Bydgoszczy posiada do dyspozycji Gości dwie sale – jedną ogólnodostępną oraz drugą, większą, w której organizowane są imprezy okolicznościowe oraz innego rodzaju eventy.

Serdecznie zapraszamy do częstych odwiedzin w Restauracji Spiżarnia w Bydgoszczy!

Zainteresowny naszą ofertą? Skontaktuj się z nami.